Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą ośrodków wpisanych w naszą bazę z Trojmiasta (sopot, Gdańska, Gdyni) i okolicznych miast. Oferta jest skierowana do wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy psychologicznej. Nasi wykwalifikowani specjaliści zajmują się różnorodnymi zaburzeniami począwszy od tych młodzieńczych, poprzez dorosłe, a skończywszy na tych dotyczących par. Specjaliści starają się pomóc nie tylko pojedynczej jednostce, ale również rodzinie, partnerom, ich dzieciom i wszystkim bliskim, którzy w aktualnym momencie potrzebują pomocy psychologa, psychoterapeuty, czy też psychiatry.

  • Staramy się nakierować naszych Klientów, pomóc im po stracie bliskiej osoby bądź uporać się z jej odejściem. Interweniujemy w przypadku zaburzeń lękowych różnego stopnia, w tym: fobii, obsesji, nerwic. Staramy się w jak największym stopniu otoczyć opieką osoby cierpiące na zaburzenia zachowania oraz nastroju, w tym na depresję, a także zaburzenia osobowości.
  • Odnajdziesz tutaj także gabinety świadczące kompleksową, a także rzetelną i fachową pomoc w zakresie zaburzeń odżywiania: walka z anoreksją i bulimią.
  • Wspierajace nie tylko rodziców, ale przede wszystkim dzieci w uczeniu się, a także zwalczaniu codziennego negatywnego zachowania.
  • Odnajdzesz tu także placówki zajmujące się poradnictwem zawodowym dla osób pochodzących z rodzin patologicznych, ich krewnych, małżonków oraz dzieci, a także ubiegających się o przyjęcie do pracy w służbach mundurowych. Niezależnie od płci, wieku jesteśmy w stanie nie tylko sprostać, ale również pomóc poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi problemami.

Nasza baza to przed wzytskim lista specjalistów, którzy pomagają innym przejść przez najtrudniejsze momenty w ich życiu, przygotowują klientów do zwalczania trudności w obecnym świecie. Wiemy, że niektóre problemy potrafią człowieka przerosnąć. Mimo, że czasami bywa ciężko, nie jesteśmy pozostawieni sami sobie.

Na życzenie wofercie niektórych gabinetów odnajdziesz także ofertę sporządzenia opinii i przygotowywa diagnozy psychologicznej na potrzeby sądów, szkół, ośrodków rehabilitacyjnych, komisji lekarskich etc.

Zobacz także: